O mnie

O mojej fotografii. O mnie

Mam na imię Adrian. Mieszkam na północy Polski - dokładniej w Elblągu. Tu się urodziłem. Mam 33 lata, kochaną żonę Magdalenę i 7-letniego synka Gabriela. Interesuję się motoryzacją, sportem i fotografią. Co lubię? Lubię czekoladę, frytki i sushi no ale nie o jedzeniu miałem pisać ... :)

Po wielu latach spędzonych w różnych zakładach pracy zacząłem szukać w życiu takiej pracy, która będzie sprawiała mi radość i satysfakcję. W wieku 30 lat odkryłem swoją pasję do fotografii. Nie przyszła nagle ani też nie urodziłem się z aparatem w ręce ;) Tak naprawdę to zmotywowała mnie do tego moja przyjaciółka, która chyba zmęczona tym że cały czas pożyczam od niej aparat pewnego dnia powiedziała: Adrian może Ty się fotografią zajmij ... i chyba to było przełomowe, bo od tamtej chwili zacząłem zbierać swój pierwszy osobisty aparat cyfrowy.

Fotografią zajmuję się od listopada 2016 roku. Od tamtej pory zacząłem pasjonować się nią. Poświęcać jej każdą wolną chwilę. Swoją pasję zaczynałem od fotografii motoryzacyjnej, następnie krajobrazowej (moje prace facebook.com/adrianplucinskiphotography). Mimo mojej krótkiej (jak do tej pory) fotograficznej przygody, mam na swoim koncie małe sukcesy.

Największy to III Miejsce w VII Konkursie Fotograficznym organizowanym przez National Geographic (na 29.853 nadesłanych zdjęć).

Moje fotografie były również wyróżniane przez międzynarodowe społeczności fotografów ślubnych MyWed.com i Photobugcommunity.com

Następnie zupełnym przypadkiem zetknąłem się z fotografią ślubną i to był drugi przełomowy dzień jeśli chodzi o fotografowanie. Tamtego dnia uświadomiłem sobie, że fotografia ślubna jest tym czym chcę się zajmować. Lubię na swoich fotografiach pokazywać emocje, a emocje to uśmiech, szczęście a nawet łzy. Lubię być tam gdzie coś się dzieje. Uwielbiam pokazywać na swoich fotografiach miłość dwojga kochających się ludzi. Gesty, spojrzenia. Pokazywać to co w danej chwili do siebie czują i utrwalać to w postaci zdjęć, aby po latach mogli spojrzeć na to i przypomnieć sobie ten właśnie dzień jakby to było wczoraj. Gesty potrafią mówić więcej niż słowa... Najważniejsza jest Wasza wzajemna miłość. Jeśli chcielibyście się ze mną spotkać, o coś zapytać lub poznać mnie bliżej - zapraszam do kontaktu.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje z Waszej strony. Ślub w Elblągu? Super! Warszawa? Zakopane? A może Islandia czy Norwegia? Zależy od Was ;)

Chętnie poznam Was bliżej! Pozdrawiam Was serdecznie.

Chcesz poznać mnie bliżej?

Spotkajmy się - porozmawiajmy. Poznajmy się bliżej :-)